Biorezonans Kan Testi

• 6.400 maddeden oluşan geniş kapsamlı kan testi ile alerjiler, mikroorganizmalar gibi yüklerinizi tespit edip, kişiye özel terapiler ile pek çok rahatsızlığın önüne geçmek mümkün olabilmektedir.

Alman biorezonans teknolojisiyle yapılan kan testinde, gıda intoleransı testi, mantar-bakteri-parazit testi, alerji testi, ağır metal testi ve pek çok diğer maddeyi kapsayan test tek seferde yapılabilmektedir. 

• Yetişkinlerden, bebek ve çocuklara kadar her yaş grubuna test ve terapiler uygulanabilmektedir.

Biorezonans kan testiyle ilgili bilgi almak için bizi arayın.

0532 629 62 00

 

Biorezonans Kan Testi Nedir?

Biorezonans kan testi, vücudunuzda yük oluşturan ve sağlığınızı olumsuz etkileyen maddeleri tespit edebilen geniş kapsamlı bir testtir.

  • Mevcut sağlık sorunlarınıza sebep olan, yaşam kalitenizi düşüren yükleri anlayabilmek için,

  • Herhangi bir görünür sağlık sorununuz olmasa bile, vücudunuzda her gün taşıdığınız gereksiz yükleri tespit edebilmek için,

  • Gelecekte oluşabilecek rahatsızlıkların önceden farkına varabilmek için geniş kapsamlı kan taramasının yapılmasını faydalı bulmaktayız.

Geniş panel kan testi,  Alman teknolojisi cihazlarla biyofiziksel olarak yapılır ve parmaktan alınan kan örneği üzerinde 6.400 patolojik maddenin frekans taraması gerçekleştirilir. Ayrıca, test sonucuna göre kişiye özel hazırlanan biorezonans terapilerine de katılmanız mümkün.

 

Kan Testi İçeriği

Alman biorezonans teknolojisiyle, parmağınızdan alınan yalnızca birkaç damla kan örneğinde 6.400 maddenin frekans taraması yapılabilmektedir. Aynı kan testinde gıda intolerans testi ve alerji testine de bakılmaktadırAşağıdaki maddelere ait zararlı frekanslar kanınızda varsa, test sonucunuzda bunları pozitif olarak görebileceksiniz.


TEK BİR TESTLE AŞAĞIDAKİ TESTLERİN HEPSİNE BAKILMASI BİOREZONANS İLE MÜMKÜNDÜR: 

→ Alerji Testi  (ör. ev tozu akarı, ofis tozu, polenler, kedi tüyü & köpek tüyü alerjisi, güneş alerjisi...)

→ Gıda İntolerans Testi  (ör. inek sütü, buğday, şeker, yumurta, çilek, histamin...)

→ Virüsler  (ör. Herpes, kilo almaya yol açan Adenovirüs 36, Epstein-Barr Virüs EBV...)

→ Mantar Enfeksiyonları  (ör. bağışıklık sistemini yoran Candida Albicans, Aspergillus küf mantarı...)

→ Bakteriler  (ör. mycobacterium, camplobacteri...)

→ Parazitler  (ör. kıl kurdu oxyuris, akciğer kelebeği, fasciolopsis...)

→ Kimyasal Maddeler Testi  (ör. formaldehit, benzin türevleri, temizlik maddeleri...)

→ Ağır Metal Birikimi Testi (ör. parfümlerin vücudumuza yüklediği alüminyum, amalgam dolgu kaynaklı cıva...)

→ Gıda Katkıları  (ör. E310, E339, E340, E620...)

→ Çevresel Toksinler ve Daha Pek Çok Madde...

 

Biorezonans Terapileri

Kan testinizin sonuçları çıktı, ve artık bu yüklerden kurtulmak istiyorsunuz. Artık vakit geçirmeden terapilere başlayabilirsiniz. 

Biorezonans terapileri, kan testi sonuçlarına göre tamamen kişiye özel olarak uygulanmaktadır. Biorezonans terapileri sonrasında hücrelerin bilgi alışverişi eski düzenli haline gelmesi ve hastalıklara sebep olan bu yabancı frekansların bedeninizden atılması amaçlanır ve terapiler esnasında günlük hayatınızda faydalı olabilecek bilgiler de aktarılır.

Biorezonans terapilerinde, oturarak veya rahat halde yatarken elinizde tutacağınız elektrotlar aracılığıyla frekans bilgileri vücudunuza iletilir. Biorezonans, ilaçsız, iğnesiz, yan etkisi olmayan bir yöntemdir. Terapi sırasında negatif bir şey (ağrı, acı vb.) hissedilmemekte ve tamamen doğal frekanslar esas alındığı için terapilerin yan etkisi bulunmamaktadır. Terapilere genellikle haftada bir gün gelinmesi yeterli olmaktadır.

 

Biorezonans Teknolojisi Nedir?

biyofrekans kan testi ve biofrekans terapileri

Biyofrekans (bilinen adıyla biorezonans), Almanya’da geliştirilmiş bir teknoloji olmakla birlikte günümüzde 90 ülkede 16.000'den fazla merkezde uygulanmakta olan, temeli kuantum fiziğine ve maddelerin yaydığı frekanslara dayanan bir test ve terapi yöntemidir.

Dünyadaki canlı ve cansız tüm nesnelerin kendine özgü frekansları vardır ve birer elektromanyetik alan oluştururlar. Alerjenler, virüs, bakteri, mantar gibi mikroorganizmalar, ağır metaller ve buna benzer sağlığınızı tehdit eden etkenlerin de kendilerine özgü frekansları vardır ve vücudunuza girdiklerinde metabolizmanızın titreşim ahengini bozarlar. Bu da uzun vadede çeşitli hastalıklara neden olmaktadır. 

Sağlığınızı korumanız için 35 yaşından sonra her sene geniş kapsamlı kan testi yapılmasını tavsiye ediyoruz. 

Sağlıklı günler dileriz.

 

 

Biorezonans Bilgi İletişim Sayfası İçin Tıklayınız.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayınız.

 

0532 629 62 00 - 0212 403 15 20

Bir Yorum Yazın