Biorezonans ile Sigara Bırakma

 • “Sigarayı kolayca nasıl bırakabilirim” sorusu en çok akla gelen sorulardan biridir.
 • Biorezonans teknolojisiyle sigara bırakma terapileri tek seans yapılmaktadır ve herhangi bir yan etkisi gözlemlenmemiştir.
 • Tek bir seansla, nikotin bağımlılığını yenerek sigarayla vedalaşmanız mümkün olabilmektedir.
 • Nasıl mı? Yazımızı okumaya devam edin.

 

Arkadaş ortamlarınız, merak, macera, dertlerden kurtulma gibi nedenlerden dolayı sarıldığınız sigara, genellikle tehlikeli bir bağımlılığa dönüşür. Ve neredeyse günlük hayatta özgürlüğünüzü kaybedersiniz...

Sigarayı kendi başınıza bırakmaya çalıştığınızda, vücudun nikotin gibi toksinleri atabilmesi için zamana ihtiyacı vardır. Ancak, vücudumuzu her gün yoran çevresel yükler ve gıdalardaki toksinler nedeniyle, detoks organlarımız büyük ölçüde zorlanmaktadır. Bu nedenle nikotini vücudumuzdan atabilmek için çok fazla zamana ihtiyaç duyar. Sigara içenler, bu uzun süreçte yaşanan yoğun nikotin isteği nedeniyle sigarayı kolay bırakamazlar.

 

Biorezonans, temeli insan biyolojisine dayanan, son teknoloji ile geliştirilmiş oldukça güvenilir bir terapi şeklidir. Diğer sigara bırakma yöntemleri arasında en başarılı sonuçlar alınan yöntem olması nedeniyle günümüzde popülerliği artarak devam etmektedir.

 

Sadece Bir Seansta Sigara Bırakılabilir Mi?

Evet sigarayı tek seansta bırakabilirsiniz, bu mümkün.

Sigara içenlerin %70'i sigarayı bırakmak istediği söylemesine rağmen, sadece %5'ten daha azı başarılı olabilmektedir. Biorezonans yöntemiyle sigara bırakma başarı oranları ise oldukça yüksektir, yani sigarayı bırakmaya karar verdiğinizde ve etkili bir destek almak istediğinizde bu terapiye başvurabilirsiniz.

Biorezonans ile sigara bırakma terapisi bugüne kadar sizin gibi pek çok kişiye sigarayı bırakma konusunda yardımcı oldu, ve destek olmaya da devam ediyor. Peki sigarayı bırakarak sağlığınızı ve özgürlüğünüzü geri kazanmak ister misiniz?

Cevabınız evetse, sigara bırakma terapisiyle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi 0212 403 15 20 numaramızdan arayabilirsiniz.

biyofrekansla sigara bırakma biorezonans

 

Biorezonans Teknolojisi Nedir?

Biorezonans terapisinin temel fikri, Alman hekim Franz Morell ve 1977'de terapi yöntemini sunan mühendis Erich Rasche'e kadar uzanır. Biorezonans sigara bırakma terapisi sırasında, sigaradaki zararlı maddelerin frekansları tersine çevrilerek, "sigara karşıtı frekans" olarak vücuda geri iletilir. Böylece vücudunuz nikotini zararlı bir madde olarak tanıyıp hızlı bir şekilde dışarı atar.

Günümüzde biorezonansla sigara bırakma terapisi, sigara bırakmak için ve nikotin bağımlılığını aşmayı hedefleyen en güvenilir yöntemlerden biridir. Burada önemli olan nokta, terapinin ileri teknoloji cihazlarla ve bu işi bilen eğitimli terapistler tarafından yapılıyor olmasıdır. En son geliştirilen teknolojilerde, benzer cihazların aksine 3 adet frekans jeneratörünü aynı anda kullanır. Bu sayede nikotin temizliğini daha derin ve etkili yapabilmek mümkün olabilmektedir.

 

Sigara Bırakma Terapisi Öncesi ve Sonrası

Sigara bırakma terapisinden önceki zamanlarda aşağıdaki konulara dikkat edilmesi gerekmektedir, bu sayede biorezonans terapisi sizin için daha verimli geçecektir.

 

Terapiden Üç - Dört Gün Önce:

 • Günde en az 2 litre düşük mineralli su, yani filtrelenmiş veya şişelenmiş su içilmeye başlanmalıdır. Su elektromanyetik sinyallerin hücrelere gitmesini sağlar. Vücudunuzun yeni bilgileri almasını sağlamak ve vücudunuzdaki nikotin ve toksinleri ortadan kaldırmak için günde 2 veya daha fazla litre su içmek hayati önem taşır.
 • Kahve, çay ve diğer kafeinli ve gazlı içecekler tüketilmemelidir

 

Terapiden önceki gün

 • Alkollü herhangi bir içecek tüketilmemelidir

 

Terapi günü:

 • Terapiden hemen önce ağır bir yemek yenilmemelidir

 

Sigara Bırakma Terapisi sırasında ne olur?

Adım 1

Terapiye başlamadan önce son bir sigara içiyorsunuz ve kül kalıntılarını cam test tüpüne koyuyorsunuz (ya da “elektronik sigara” içmeniz durumunda aromatik sıvı test tüpüne yerleştiriliyor). Sigaradan hemen sonra ağzınızdan alınan tükürüğünüz, başka bir test tüpünde toplanır.

Adım 2

Daha sonra biorezonans makinesinin yanındaki rahat bir koltuğa yerleştirilirsiniz.

Adım 3

Sigara bırakma terapisi başlar ve 2 saat boyunca vücudunuzun ihtiyacı olan detoksifikasyon ve anti-nikotin frekansları uygulanır. Böylece dokularda bulunan nikotin ve diğer zararlı maddelerin vücuttan atılması başlatılmış olunur.

Adım 4

Terapi sırasında size uygulanan frekanslar, sıvı dolu bir tüp içerisine ve metal çiplere kaydedilir. Bunlar terapi sonrasında ek destek olması için size verilir.

Terapi sonrasında bu bitkisel karışım içeren sıvı ve çipler ihtiyacınız olan frekansları size iletmeye devam eder. Sıvıyı stres duyduğunuz anlarda dil altına birkaç damla gelecek şekilde kullanabilirsiniz.

Adım 5

Size hediye edilen bio-magnet küpe, kulak üzerindeki bir akupunktur noktasına yerleştirilecek ve bağımlılıklarla ilgili bu noktaya baskı uygulayarak bu süreci daha rahat geçirmenizi sağlayacaktır.

 

Terapiden sonra neler beklenebilir?

Biorezonans terapisine girenlerin büyük çoğunluğu sigaraya ihtiyaç duymadıklarını, yoksunluk belirtilerinin olmadığını ve terapiden hemen sonra herhangi bir istek duymadığını, ya da ilk 24 saat içinde isteklerinde önemli bir azalma olduğunu belirtmektedirler.

Terapiden 2 hafta sonra bile, günde 2 litre düşük mineralli su içmeye devam etmeniz gerekecektir. Bunun nedeni, vücudunuzun sigara içilen yıllardan beri üretilen toksinleri yok etmek için çok çalışacak olmasıdır.

Bu detoksifikasyon cilt ve böbrekler yoluyla gerçekleşir. Bu nedenle sık sık duş alınması ve terlemeyi destekleyecek aktiviteler yapılması tavsiye edilir. İlk detoksifikasyon belirtileri dursa bile, her gün su içmeye devam etmelisiniz. Vücudunuz, derin bir temizlik yaptığı için ve siz de bu sürece destek verdiğiniz için, size teşekkür edecek!

Biorezonans terapisinden sonra size verilecek olan çip vücut üzerine bir bant yardımı ile yapıştırılarak yerleştirilir. Bu çip ve yanında verilecek olan bitkisel sıvı, frekansları yayarak detoksifikasyon sürecini destekleyecek ve nikotin bilgisini etkisizleştirmeye devam edecektir. Sıvıyı stres zamanlarında dil altına damlatarak kullanabilirsiniz.

Biorezonans terapisinden sonraki birkaç hafta boyunca, vücuda yeni nikotin girmemesi için, duman altında kalınmamalı ve sigara içilen barlar ve kulüpler gibi ortamlardan uzak durulmalıdır.

  

 

Neden Sigarayı Bırakmalıyız?

Sigara, pipo ve puro, akciğer kanserinin gelişmesine yol açabilir (vakaların %90'ında gözükmektedir). Aynı zamanda, boğaz, ağız, mesane, böbrek, karaciğer, mide ve pankreas dahil olmak üzere vücudun diğer bölgelerinde de kansere neden olabilir.

Unutmayın: Sigara, 4.000’den fazla zararlı maddeye sahip olan zehirli bir karışımdır. Bu zararlı maddelerin hepsi vücudu zayıflatır ve sizi her türlü hastalığa karşı hassas hale getirir.

Bu maddelerin yaklaşık 500 tanesi kanserojendir. Bu, sigarayı her çekişinizde kansere yakalanma olasılığınızın artması anlamına gelmektedir. İstatistiksel olarak, sigara içen kişilerin yaşam beklentisi yaklaşık on yıl kadar azdır.

Sigara içmek, ayrıca aşağıdaki gibi solunum rahatsızlıklarına yol açabilir:

 • Bronşit ve KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı)
 • Zatürre
 • Şiddetli Astım
 • Soğuk algınlığı da dahil olmak üzere solunum yolu enfeksiyonları.

Sigara içmek aynı zamanda kalbinize ve kan dolaşımınıza da zarar verir ve aşağıdaki rahatsızlıkların oluşma riskini artırır:

 • Koroner kalp hastalıkları
 • Kalp krizi
 • Vasküler hastalıklar (hasarlı kan damarları) ve serebrovasküler hastalıklar (beyninize kan sağlayan arterlerin hasarlanması)

Ayrıca erkeklerde sigara içmek cinsel performans düşüklüklerine neden olabilir. Hem erkeklerde hem de kadınlarda infertiliteye sebep olabilir.

Sigarayı en kolay yoldan bırakmak için biorezonans sigara bırakma terapisini deneyebilirsiniz. Sigara bırakma terapisiyle ilgili daha detaylı bilgi almak için bizi 0212 403 15 20 numaramızdan arayabilirsiniz.

 

Kimler İçin Uygun Değildir?

Biorezonans ile sigara bırakma terapisi, hamileliğin ilk 3 ayında uygulanmamaktadır.

 


 

Biorezonans Bilgi İletişim Sayfası İçin Tıklayınız.

Ana Sayfaya Dönmek İçin Tıklayınız.

 

0532 629 62 00 - 0212 403 15 20

Bir Yorum Yazın